094 - III.Jarní vvjížďka Oderskými vrchy

Title

094 - III.Jarní vvjížďka Oderskými vrchy

Description

WESTERN KLUB ZAHÁJIL WESTERNOVOU SEZÓMU 14.4.2012
3. ročník Jarní vyjížďky Oderskými vrchy
Předpověď počasí na 14.4. nelhala a tak bylo dobře, že jsme se tentokrát sešli na Pohoři, kde nás jistil příjemně vytopený sál bývalé pohořské školky. Naše děvčata jako vždy připravila výbornou zelňačku a klobásky, pro účastníky vyjížďky byly připraveny i nové pamětní butony a nezbytný rumík na zahřátí. Od rána trénovala na velkém sále kapela Prostor z Ostravy, která tady měla přehrávku s příslibem, že nám večer zahrají ze svého country repertoáru. Od 13 hodin se začali sjíždět první jezdci a s úlevou hasili žízeň u pojízdného šenku, který měl Bidlo připravený k transportu na palouk do blízkého lesíku. Nálada byla výborná, jako vždy, když se sejdou kamarádi a je co probírat.
Asi ve 14 hodin vyrazili jezdci a 2 bryčky na dvouhodinovou projížďku oderskými vrchy. Počasí nám stále přálo, i když lehce fučel pohořský pasát. Realizační tým Bidlo, Malý Bill a Jarek vyrazili připravit na palouk přilehlého lesíku ohniště na opékání a nějaké soutěže pro prověrku komplexní cowboyské připravenosti – hod nožem na siluetu Malého Billa, hod podkovou a střelbu na terč ze vzduchovek. Oheň se brzy rozhořel,pěšky dorazila i děvčata, která připravila občerstvení – špekáčky a klobásky na opékání, čepované pivo a ohnivou vodu, ale jezdci nikde. Přijel nás navštívit Jarda Pantálek, objevil se Jirka Šindler s partnerkou a dvěma krásnými psy, z dalekých Beskyd přifrčel ve svém krásném džípu Franta Hatlapatka s Karlou, ze Zlína vážil dlouhou cestu Jirka Raška, z Vražného dorazil, škoda že sám, Pišta. A jezdci pořád nikde. Ještě že Malý Bill slavil narozeniny a tak se chvíle čekání zpříjemnily rumíky na zdraví. Konečně jako první dorazily bryčky a zanedlouho po nich i všichni jezdci. Další není nutno popisovat, že nálada byla výborná, svědčí fotky na www.westernklub.cz.
Jak se dalo čekat, počasí se zhoršilo a tak se nakonec všichni dali na ústup směrem pohořská školka. Škoda, že na večer zůstali jen skalní příznivci, ale ti nelitovali, protože kapela hrála až do 23 hodin a tak jsme si „fajně“ zatančili, zazpívali si a samozřejmě i pořádně pokecali. Na pokec přišel i starosta Richard s rodinkou, jen mě trápil zase „houser“ a tak jsem se nenápadně ztratil, musel jsem jít na chatu venčit Sáru.
Co dodat, bylo dobře, i když jsme si představovali větší účast. Za to ale můžou ty televizní předpovědi, mělo být hrozné počasí, ale zase se trefili jen trochu a ta pohořská školka, to je prostě zázemí jako hrom. Takže zase za rok a nenechte se odradit televizními rosničkami ?
Jarek Tošovský

WESTERN KLUBU VÁS ZVE

v sobotu 19. 5. 2012
Na otevřené dveře Expozice Pony Expressu
v muzeu Suchdol nad Odrou od 16.00 hodin
a VZPOMÍNKU NA KOVBOJE
s promítáním DVD v DKT Suchdol nad Odrou od 17. hodin

Period

Statistics

  • 88 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
094 - III.Jarní vvjížďka Oderskými vrchy
Comments Add