Fajne školní bistro !!!

Title

Fajne školní bistro !!!

Description

Od roku 2019 realizuje město Ostrava projekt Fajne školní bistro, jehož záměrem je mentoring školního stravování známého ostravského šéfkuchaře Davida Valíčka ve školních jídelnách základních škol a také s tím spojena příprava gastronomických zážitků žákům, pedagogům i kuchařkám.
Specialitu Davida Valíčka – polévku halászlé, hlavní pokrm mac and cheese s květákovým kuskusem a moučník čokoládové brownies, připravoval ve čtvrtek 19. 5. 2022 také kolektiv kuchařek naší školní jídelny, v rámci posledního mentoringu ve školním roce 2021/2022, kterého se zúčastnila Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D., náměstkyně primátora SMO a Ing. Roman Goryczka, místostarosta MO Slezská Ostrava.
Skvělou atmosféru si užili nejen kuchařky školní jídelny, ale i děti, pedagogové a vedení školy, kteří připravili tématickou dekoraci k tomuto dni. Nechyběli ani tradiční partneři, žáci Střední školy společného stravování, Krakovská ul 1095/33, Ostrava- Hrabůvka, oboru kuchař a žáci Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické, Jeremenkova 754/2, Ostrava – Vítkovice, oboru nutriční asistent.

Period

Statistics

  • 39 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Fajne školní bistro !!!
Comments Add