Každý měsíc rozdáváme fotoknihy. Vyhrajte tu svou.

Baví vás fotit zvířata nebo krásné stavby?
V rajčatových soutěžích si každý přijde na své.

Od května 2015 pro vás připravujeme každý měsíc novou tématickou soutěž. Na vítěze čekají rajčatové fotoknihy, pexesa a kalendáře - takže se vyplatí podívat na kartu ve foťáku a poslat fotku do soutěže. Každý soutěžící navíc získá speciální slevu 30 % na svoji rajčatovou objednávku, takže s prázdnou neodejde vůbec nikdo.

Podívejte se na podrobný návod krok za krokem, jak se přihlásit do soutěží.

Chtěli byste vidět, jak se rajčatoví fotografové poperou s vaším oblíbeným tématem? Napište nám do komentářů tipy na soutěžní náměty. Budeme také rádi, když nám pomůžete vybrat výherce ve veřejném hlasování. 

 

Podívejte se, jak dopadly minulé soutěže a co vás čeká

 

 

Ale to není všechno. Kromě toho rozdáváme celý rok dárky za fotky do kalendáře

Všichni rajčatoví fotografové se mohou se svými fotkami zapojit do sestavování společného kalendáře s tím nejlepším za uplynulý rok. Každý měsíc vybíráme fotku a nejlepší fotografy odměna nemine: čekají na ně poukazy na fotoradosti v hodnotě, 1000, 700 a 500 korun. A za titulní fotku dostanete odměnu v hodnotě 3000 korun.

V roce 2016 jste fotili do prvního kalendáře, v roce 2017 do druhého, v roce 2018 do třetího a letos pokračujeme s vytvářením už čtvrtého KALENDÁŘE ROKU!

Už hledáte, kde získat fotoknihu zadarmo? Podívejte se na aktuální soutěže.